Samenwerken: zo oud als de weg naar Kralingen?
In onze industrie is samenwerken een cruciaal begrip en eigenlijk een strategische competentie.Meestal bedoelen we het samenwerken in de supply chain, maar ook samenwerken in de innovatie- en ontwerp fase is van cruciaal belang. Deze middag staat het inhuren van engineeringcompetenties en – capaciteit centraal. Sommige bedrijven besteden een aanzienlijk deel van hun R&D budget aan deze inhuur. Hier gaat vaak veel goed maar het kan ook flink misgaan. Wat zijn de do’s en dont’s? Zijn we echt partners van elkaar of is dit de spreekwoordelijke wortel die we elkaar voor houden? Hoe kijken de uitbesteders naar de toeleveranciers en vice versa?

Agenda
Deze middag mogen we maar liefst 4 sprekers verwelkomen! Twee bedrijven die uitbesteden en twee bedrijven die die engineering services leveren:
| 13:45 uur | Inloop |
| 14:00 uur | Deel 1: |
| Uitbesteder: Kwant Controls, spreker Emil Koppen, R&D manager | |
| Toeleverancier: Fluctus, spreker Gertjan Drent, directeur | |
| 15:00 | Pauze |
| 15:30 | Deel 2: |
| Uitbesteder: Comecer, spreker Johan van Duijne, R&D manager | |
| Toeleverancier: CGI, spreker Bas Tijsma, director consulting expert | |
| 16:30 | Afronding |
Aanmelden: Meld je nu al aan via office@icdrachten.nl en dan zien we je graag op 5 november bij Philips Drachten, Oliemolenstraat 5 (AH zaal)
